Zamiast wizyty kolędowej

Serdecznie pozdrawiam w Nowym Roku 2021, z życzeniami zdrowia, Bożego błogosławieństwa i cudownej opieki naszej patronki NMP Niepokalanej.
Ze względu na brak w tym roku kolędowej modlitwy w rodzinach i błogosławieństwa naszych domów, w ostatnim tygodniu stycznia odprawię msze św. w intencji wszystkich parafian i tych którzy praktykują wiarę w naszej świątyni w/g następującego porządku:

25 I Poniedziałek – Rodziny z ul. Agrestowej, Okrężnej i Tarninowej
26 I Wtorek – z Czereśniowej, Ożynowej i Kalinowej
27 I Środa – z Ołtaszyńskiej, Wojszyckiej i Malinowej
28 I Czwartek – z Wyścigowej, Dereniowej, Porzeczkowej i Hipicznej
29 I Piątek – z Borówczanej, Tenisowej, Kolarskiej i Zapaśniczej
30 I Sobota – z Turniejowej, Alianckiej i Żołnierskiej.

Módlmy się w naszej świątyni i w naszych domach o powstrzymanie epidemii koronawirusa, o opiekę i pomoc chorym, samotnym i pozostającym w trudnej sytuacji życiowej i prośmy Boga o zdrowie duszy i ciała, bo powrót do pełnej normalności też nie będzie łatwy, discover the average cost. Niech więc Boża moc i jego Mądrość, będą z nami w Nowym Roku 2021.

Z modlitwą i błogosławieństwem kapłańskim,

Ks. Marek Michalik