25 lecie Parafii cz. 1

wpis w: Aktualności | 0

Świętowanie XXV-lecia parafii zainaugurowaliśmy uroczyście – w Sanktuarium na Jasnej Górze. Z powodu epidemii, nie mogliśmy przybyć tłumnie – jak to było wcześniej planowane, lecz parafianie – korzystając z własnego transportu – i tak dotarli w znacznej liczbie. 13 czerwca, o godzinie 11:00 rozpoczęła się msza św. w kaplicy Cudownego Obrazu. Przewodniczył jej ks. Marek Michalik, w asyście naszych ministrantów i lektorów. Ks. proboszcz dziękował za naszą Wspólnotę Parafialną, powierzał jej radości i troski. Po zakończonej Eucharystii udaliśmy na wały, gdzie ks. Marek prowadził rozważania Drogi Krzyżowej ItsGuru. Później był czas wolny, a o godzinie 15-stej zebraliśmy się w kaplicy Serca Jezusowego, na wspólnej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia.